Děti z MŠ Komenského zazářily v celostátní výtvarné soutěži!

Děti z MŠ Komenského zazářily v celostátní výtvarné soutěži!

Mateřská škola Komenského se ráda zapojuje do různých soutěží a projektů, prostřednictvím kterých děti prohlubují svou zvídavost, objevnost, rozvíjí svoje dovednosti i nadání. Tentokrát jsme se zapojili do celostátní soutěže "Máme rádi přírodu", již tvořilo několik kategorií (literární, audiovizuální, výtvarné, apod.). Nadaní malíři z řad našich předškoláků se zapojili svými díly do soutěže pořádané Hnutím Brontosaurus v Brně, s letošním podtématem: "Příroda domovem". Obrovským překvapením pro nás bylo, když jsme se dozvěděli, že hned první dvě umístění v kategorii MŠ z celé české republiky získaly šikovné výtvarnice Veronika Horká s obrázkem "Sovička v noci" a Elizabeth Horňáčková s dílem "Liška u nory". Jménem celé MŠ Komenského oběma děvčátkům moc gratulujeme a děkujeme všem dětem, které soutěže zůčastnily. Oceněné obrázky si můžete prohlédnout níže.