Nocování třeťáků ve školce

20.06.2024

Ve čtvrtek 13. 6. 2024 se dělo v naší mateřské škole něco zajímavého. Děti zde totiž nespaly jen po obědě, jak je tomu zvykem, dokonce dobrovolně spinkaly i přes noc! Vybaveni kartáčkem na zuby, pyžamem, plyšáčkem usínáčkem a baterkou zvládly děti přenocovat ve svojí třídě bez jediné slzičky, za což všem účastníkům patří velká pochvala.

A nebylo to ledajaké nocování...Nejprve jsme si zazpívali a zasrandovali při tanečku u kytary. Před usnutím ještě děti musely zvládnout indiánskou stezku po školce plnou nástrah a úkolů a dokonce stezku odvahu potmě pouze s baterkou! Odměnou pro všechny byla nejen výborná pizza k večeři, ale také společně nalezená truhla s pokladem, tematická pohádka promítaná na plátně a diplom pro každého za projev velké odvahy. Akce se nám všem líbila, určitě na ni v příštím roce rádi navážeme.