Jak se dětem líbilo na výletě ?

10.06.2024

Již od pondělí panovalo v Mateřské škole Komenského příjemné napětí. Všechny děti se nemohly dočkat, až nastane den výletu, který připadal na čtvrtek 30. 5. 2024. Děti odpočítávaly, kolikrát se ještě vyspí a pojedeme do zámecké zahrady v Kroměříži! Konečně nastal den D a k naší mateřské škole byly přistaveny rovnou dva autobusy, pro všechny malé výletníky. Neprodleně po příjezdu nás přivítali nádherní pestrobarevní pávi, se kterými jsme strávili chvilku v předzámčí. Dveře zámku se nečekaně otevřely a dovnitř na pohádku nás přilákala čarodějnice. Jelikož máme velmi statečné děti, neotřele se vrhaly dovnitř, aby viděly, co pro ně čarodějnice přichystala. Pohádka o rozmazlené princezně měla šťastný konec. Po pohádce jsme se vydali prozkoumat všechnu krásu, kterou skrývala zámecká zahrada. Ale jelikož většina výletníků má malinké nožičky a celou bychom ji určitě nestihli projít, využili jsme projížďky vláčkem, díky kterému jsme si užili zážitkovou okružní jízdu s písničkami. Přestože byly děti výletem velmi znavené, cestou zpátky usnula první naše paní kuchařka  :) . Foto z výletu naleznete v soukromé galerii třídy.