Dýňové odpoledne již tento čtvrtek, 24. 10. !

21.10.2024

Srdečně vás zveme na tradiční podzimní akci Dýňové odpoledne s rozsvícením, která se uskuteční ve čtvrtek 24. října na zahradě naší mateřské školy. Jako každý rok se můžeme těšit na kouzelnou halloweenskou atmosféru naší zahrady. Děti přijdou v nejrůznějších strašidelných maskách a společně si  užijeme zábavné odpoledne plné tvořivosti a dobré nálady.

Rodiče mohou přinést již vydlabanou dýni, nebo se pustit do dlabání přímo na místě. Poté, co zapadne sluníčko (okolo 18 hod), rozsvítíme všechny krásně vydlabané a ozdobené dýně na cestičce vedoucí ke školce, což vytvoří nádherný závěr našeho odpoledne.

Akce je doplněna také o ochutnávku různých halloweenských dobrot, které rodiče s láskou přinášejí, a které přispívají k slavnostní atmosféře.

Těšit se můžete na strašidelné tetovačky, házení míčů do pavoučí sítě, svítící náramky, fotokoutek a novinkou pro letošní rok bude laserové bludiště !!!

Laserové bludiště je určeno dětem i dospělým!!! Tak už sbírejte odvahu a nenechte si tuto akci utéct.

Těšíme se na vaši účast a věříme, že si společné dýňování užijeme! Kolektiv MŠ Komenského.

Bezpečnostní upozornění: veškeré svíčky, které budou na akci použity, musí být elektrické. Můžete si do dýně přinést vlastní el. svíčku, pokud byste náhodou neměli, elektrické svíčky vám dáme z našich zásob :).