Dotazy ze schůzky rodičů (ČIPY, KULT. FOND)

26.09.2024

Vážení rodiče, po ověření informací touto formou odpovídáme na včerejší dotazy/podněty ze schůzky rodičů.

ČIPY které již máte např. ze školy - opravdu mohou být použity i pro načtení dalšího přístupu - pro vstup do MŠ Komenského. Kdo by chtěl používat stávající čip, který již vlastní, jako další přístup do MŠ, stačí požádat personál MŠ Kateřinu Pavlišovou (3.tř.) nebo Šarlotu Marešovou (2.tř.) k nahrání čipu do systému pod Vaše uživatelské jméno, poté Vám bude čip fungovat. Upozornění - platí pouze pro určitý typ čipu.

PLATBA ZA KULTURNÍ FOND - vybíráme letos ještě v hotovosti, v příštím školním roce (2025/26) zřejmě přejdeme na bezhotovostní platbu. Tento systém musí být sjednocen pro všechny stejně, v letošním roce (2024/25)  nelze přejít na bezhotovostní platbu, protože řada z Vás již kulturní fond uhradila v hotovosti. Letos tedy prosíme platbu 1200/šk. rok nebo 600/pololetí v hotovosti.  Děkujeme za pochopení.

PODZIMNÍ VÝLET - ZATÍM V JEDNÁNÍ, POKUD BUDE ZAJIŠTĚN, BUDETE VČAS INFORMOVÁNI.